1. aukció
Háry Gyula (1864-1946) Lugano
65

Háry Gyula (1864-1946)

Lugano

Olaj, vászon, 59x49 cm
Jelezve jobbra lent: Lugano Háry Gyula
Kikiáltási ár: 150 000 Ft