34. aukció
Mednyánszky László (1852-1919) Lugas
158

Lugas

Olaj, vászon, papírlemezen, 34x28 cm
Jelezve jobbra lent: Mednyánszky, Leltározta: Pálmai József
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft