71. Aukció
Csók István (1865-1961) Lugasban, Júlia a lugasban, 1905 körül
152

Csók István (1865-1961)

Lugasban, Júlia a lugasban, 1905 körül

Olaj, vászon, 83 x 68 cm
Jelezve balra lent: Csók I.
Kikiáltási ár: 3 200 000 Ft
Becsérték: 5 000 000 - 7 000 000 Ft