14. Háború utáni és kortárs művek aukciója
Fredric Karoly, absztrakt, expresszionizmus, kortárs
62

Fredric Karoly (1898-1987)

Lundi, 1963

Olaj, zománcfesték, vászon, 125,5 x 133 cm
Jelezve hátoldalon: "Lundi" 7-5-63 Fredric Karoly 63
Kikiáltási ár: 5 000 000 Ft
Becsérték: 7 000 000 - 10 000 000 Ft