63. aukció
Zsolnay Júlia (1856-1950) Lussingrande, 1905
88

Zsolnay Júlia (1856-1950)

Lussingrande, 1905

Olaj, vászon, 55x71,5 cm
Jelezve jobbra lent: ZSJ 1905
Kikiáltási ár: 480 000 Ft
Becsérték: 650 000 - 850 000 Ft