74. Téli aukció
Körmendi Frimm Ervin Luxembourg-kert, Párizs
151

Körmendi Frimm Ervin (1885-1939)

Luxembourg-kert, 1910 körül

Olaj, papírlemez, 40 x 54 cm
Jelezve balra lent: Körmendi Paris Luxembourg
Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 1 000 000 Ft

KIÁLLÍTVA:
¦ A Művészház második csoportos kiállításán. 1910. január, 9. tétel