72. Tavaszi aukció
Tagyosi Rátz Péter Párizs
66

Tagyosi Rátz Péter (1879-1945)

Luxembourg-kert, Párizs, 1909

Olaj, vászon, 89,5 x 64,5 cm
Jelezve jobbra lent: RATZ 1909 Paris
Kikiáltási ár: 850 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 2 000 000 Ft