40. aukció
Körmendi Frimm Ervin (1885-1939) Luxembourg kert
125

Körmendi Frimm Ervin (1885-1939)

Luxembourg kert

Olaj, papírlemez, 39x53,5 cm
Jelezve balra lent: Körmendy Paris des Luxembourg (sic)
Kikiáltási ár: 440 000 Ft
Becsérték: 700 000 - 1 000 000 Ft

Feltehetőleg kiállítva:
•A Művészház második csoportos kiállítása. Művészház, Budapest,
1910. január, katalógus: 9. (Luxembourg címmel)