61. aukció
Tibor Ernő (1885-1945) Luxembourg park (Párizs)
189

Tibor Ernő (1885-1945)

Luxembourg park (Párizs)

Olaj, vászon, 40,5x51,5 cm
Kikiáltási ár: 240 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft

¦ korábban Vattay Elemér gyűjteményében