18. aukció
Molnár József (1821-1899) Luzern látképe
115

Molnár József (1821-1899)

Luzern látképe

Olaj, fa, 22x27 cm
Jelezve balra lent: Molnár J.
Kikiáltási ár: 750 000 Ft