14. Háború utáni és kortárs művek aukciója
Nádler István, lírai absztrakció, kortárs aukció
73

Nádler István (1938-)

M. No. 18., 1999

Olaj, vászon, 160 x 119 cm
Jelezve hátoldalon: Nádler István 1999 M. No. 18.
Kikiáltási ár: 6 500 000 Ft
Becsérték: 10 000 000 - 15 000 000 Ft