67. Aukció
Korda Vince (1897-1977) Macska
10

Korda Vince (1897-1977)

Macska

Olaj, papírlemez, 35 x 27,2 cm
Jelezve jobbra lent: V Korda
Kikiáltási ár: 400 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 900 000 Ft