74. Téli aukció
Strémi József macskák
47

Strémi József (1898 - ?)

Macskák kovászos uborkával, 1971

Olaj, farost, 40 x 84 cm
Jelezve jobbra lent: Strémi 971
Kikiáltási ár: 320 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 800 000 Ft