26. aukció
Schönberger Armand (1885-1974) Macskaköves udvar
23

Schönberger Armand (1885-1974)

Macskaköves udvar

Olaj, karton, 66x50 cm
Jelezve jobbra lent: Schönberger A.
Kikiáltási ár: 480 000 Ft

64

Női portré

Kikiáltási ár: 160 000 Ft