13. aukció
Szabó Vladimir (1905-1991) Macskapatróna
211

Szabó Vladimir (1905-1991)

Macskapatróna

Olaj, farost, 60x40 cm
Jelezve jobbra lent: Szabó Vladimir
Kikiáltási ár: 240 000 Ft