A magyar festészet rejtőzködő csodái II.
Berény Róbert (1887-1953) Macskás csendélet, 1929-1930
38

Berény Róbert (1887-1953)

Macskás csendélet, 1929-1930

Olaj, karton, 49,7x67,3 cm
Jelezve balra lent: Berény