28. aukció
Berény Róbert (1887-1953) Macskás csendélet, 1929-1930
67

Berény Róbert (1887-1953)

Macskás csendélet, 1929-1930

Olaj, karton, 50x67 cm
Jelezve balra lent: Berény
Kikiáltási ár: 15 000 000 Ft
Becsérték: 26 000 000 - 32 000 000 Ft

Hátlapján autográf felirat: -Elzának, Gyulának kikért szíveim gyúlának. Bpest 1930. május Robert Proveniencia: -korábban Dr. Holló Gyula tulajdona Kiállítva és reprodukálva: -A magyar festészet rejtőzködő csodái – Válog