2. Grafikai aukció
Farkas István (1887-1944) Madame
10

Farkas István (1887-1944)

Madame

Tempera, akvarell, szén, papír, 22 x 27 cm
Jelezve balra lent: Farkas I.
Kikiáltási ár: 800 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 2 000 000 Ft