8. aukció
Földi Péter (1949-) Madár fészekkel
84

Földi Péter (1949-)

Madár fészekkel

Olaj, vászon, faroston, 30,5x59 cm
Kikiáltási ár: 400 000 Ft

Hátoldalán: Földi Péter