40. aukció
Paizs Goebel Jenő (1899-1944) Madarak, 1944
197

Paizs Goebel Jenő (1899-1944)

Madarak, 1944

Olaj, fa, 69x48 cm
Jelezve jobbra lent: Paizs Goebel 944
Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft
Becsérték: 2 400 000 - 3 600 000 Ft

Kiállítva és reprodukálva:
•Paizs Goebel Jenő (1896–1944) emlékkiállítása.Szentendrei Képtár, Szentendre, 1995. június,katalógus: 14.

•Verba Andrea: Paizs Goebel Jenő művészete.Gondolat Kiadó, Budapes