31. aukció
Martyn Ferenc (1899-1986) Madarak I., 1980
67

Martyn Ferenc (1899-1986)

Madarak I., 1980

Olaj, vászon, 42,5x30,5 cm
Kikiáltási ár: 1 100 000 Ft