10. aukció
Rippl-Rónai József (1861-1927) Madarász Viktor ravatala, 1917
158

Rippl-Rónai József (1861-1927)

Madarász Viktor ravatala, 1917

Akvarell, tus, papír, 19x24 cm
Jelezve balra lent: Rónai 917, jelezve jobbra lent: Madarász Viktor ravatala
Kikiáltási ár: 180 000 Ft