29. aukció
Molnár József (1821-1899) Madárdal (A fülemüle), 1878
88

Molnár József (1821-1899)

Madárdal (A fülemüle), 1878

Olaj, vászon, 106,5x68,5 cm
Jelezve jobbra lent: Molnár J.
Kikiáltási ár: 2 600 000 Ft