18. aukció
Rudnay Gyula (1878-1957) Madáretető, 1949
171

Rudnay Gyula (1878-1957)

Madáretető, 1949

Olaj, vászon, 58x46 cm
Jelezve jobbra lent: Rudnay Gy., jelezve középen lent: 1949
Kikiáltási ár: 280 000 Ft