73. őszi aukció
Mácsai István realizmus, női portré
168

Mácsai István (1922-2005)

Mademoiselle T.M., 1961

Olaj, vászon, 79 x 69,5 cm
Jelezve balra lent: Mácsai
Jelezve hátoldalon: Mlle T.M. 1961
Kikiáltási ár: 550 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 400 000 Ft