14. Háború utáni és kortárs művek aukciója
Matzon Ákos, relief
58

Matzon Ákos (1945)

Madi, 2014-15

Akril, vászon, fa relief, 81,5 x 81 cm
Jelezve hátoldalon: Matzon Ákos 2014-2015 "Madi"
Kikiáltási ár: 900 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 2 500 000 Ft