35. aukció
Molnár C. Pál (1894-1981) Madonna gyermekével itáliai tájban
114

Molnár-C. Pál (1894-1981)

Madonna gyermekével itáliai tájban

Olaj, papírlemez, 69x48 cm
Jelezve jobbra lent: MCP
Kikiáltási ár: 360 000 Ft