28. aukció
Basilides Barna (1903-1967) Madonna gyermekkel, 1950
76

Basilides Barna (1903-1967)

Madonna gyermekkel, 1950

Olaj, vászon, 29,5x27 cm
Jelezve jobbra lent: Basilides Barna 1950
Kikiáltási ár: 300 000 Ft