56. aukció (2017 október)
Molnár C. Pál (1894-1981) Madonna tájban
109

Molnár-C. Pál (1894-1981)

Madonna tájban

Olaj, fa, 60x50 cm
Jelezve középen lent: M-CP
Kikiáltási ár: 400 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft