7. Háború utáni és kortárs művek aukciója (2021. november)
Bujdosó Ernő (1944) Madonnás, 1988-95
51

Bujdosó Ernő (1944)

Madonnás, 1988-95

Olaj, vászon, 80 x 60 cm
Jelezve jobbra lent: Bujdosó 88-95
Jelezve hátoldalon: Bujdosó Ernő Madonnás 80x60 olaj, vászon
Kikiáltási ár: 300 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft