4. aukció
Dési Huber István (1895-1944) Madzsar József portréja
92

Dési Huber István (1895-1944)

Madzsar József portréja

Olaj, rétegelt lemez, 27x24,5 cm
Jelezve jobbra fent: Dési Huber I.
Kikiáltási ár: 120 000 Ft

Magyar Nemzeti Galéria Műtárgybírálati száma: 8540