10. aukció
Anna Margit (1913-1991) Magány, 1978
130

Anna Margit (1913-1991)

Magány, 1978

Olaj, vászon, 32,5x28 cm
Jelezve jobbra lent: Anna M. 1978
Kikiáltási ár: 420 000 Ft

Hátoldalon: Az egykori tulajdonosnak dedikálta Anna Margit