121 legszebb magyar festmény
Csontváry Kosztka Tivadar (1853-1919) Magányos Cédrus, 1907
29

Csontváry Kosztka Tivadar (1853-1919)

Magányos Cédrus, 1907

Olaj, vászon, 194x248 cm