4. aukció
Fényes Adolf (1867-1945) Magányos tanya nyáron
13

Fényes Adolf (1867-1945)

Magányos tanya nyáron

Olaj, vászon, 28x38 cm
Jelezve balra lent: Fényes A.
Kikiáltási ár: 200 000 Ft

12

Fényes Adolf (1867-1945)

Magányos tanya télen

Kikiáltási ár: 200 000 Ft
107

Fényes Adolf (1867-1945)

Szolnok környékén

Kikiáltási ár: 280 000 Ft