69. Tavaszi Aukció
Ország Lili (1926-1978) Mágikus ábrák, 1969
104

Ország Lili (1926-1978)

Mágikus ábrák, 1969

Olaj, farost, 61 x 32 cm
Jelezve jobbra lent: Ország Lili
Jelezve hátoldalon: Ország Lili: "Mágikus ábrák"
Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft
Becsérték: 3 400 000 - 4 600 000 Ft

  • Exposición de pintura Hungara del siglo XX. Introd. Lajos Németh. Museo Carrillo Gil, Mexico, November, 1977, (Dibujos Magos címen)

  • Árny a kövön. Ország Lili művészete. (szerk.: Kolozsváry Marianna) Magyar Nemzeti Galéria, Budapest, 2016, 382. oldal

17

Ország Lili (1926-1978)

Város

Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft