70. Őszi Aukció
Kondor Béla (1931-1972) Magnina Trilladora
157

Kondor Béla (1931-1972)

Magnina Trilladora

Színes rézkarc, papír, 19,5 x 25,5 cm
Jelezve balra lent: 4/15
Jelezve jobbra lent: Kondor Szeretettel Cencinek Samu 60. III. 21.
Kikiáltási ár: 160 000 Ft
Becsérték: 300 000 - 500 000 Ft

¦ egykor Zelenák Crescencia gyűjteményében

¦ Bolgár Kálmán: Fiatal képzőművészek szemléje. In: Művészet 1963/9., 43.
¦ Heitler László: A modern képzőművészet és a közízlés. In: Rajtanítás 1964/1., 25.
¦ Németh Lajos: Kondor. Corvina Kiadó, Budapest, 1969, 6. kép
¦ Balogh Jenő: A vizuális jelrendszer. In: Munka 1974/6., 40.
¦ Passuth Krisztina: Kondor Béla emlékezete. In: Filmvilág 1974. június 15., 22.
¦ Németh Lajos: Blake úrral parolázott (Kondor Béla kiállítása). In: Hitel 1990/2., 55.