33. aukció
Bihari Sándor (1855-1906) Magyar szoba
41

Bihari Sándor (1855-1906)

Magyar szoba

Olaj, fa, 21x33 cm
Jelezve jobbra lent: Bihari S.
Kikiáltási ár: 180 000 Ft