61. aukció
Stanislav Stückgold (1868-1933) Magyarországi nyár, 1910-1912
23

Stanislav Stückgold (1868-1933)

Magyarországi nyár, 1910-1912

Olaj, vászon, 60,5x70,5 cm
Jelezve jobbra lent: Stückgold
Kikiáltási ár: 5 000 000 Ft
Becsérték: 9 000 000 - 12 000 000 Ft

Kiállítva :

¦ Neue Kunst. Hans Goltz műkereskedés 1913, vagy 1917

¦ Stanislav Stückgold 1868-1933. Städtisches Museum Wiesbaden, Städtische Kunstsammlungen Bonn, Städtische Galerie – München, 1958-1959, katalógus: 20. (Sommer in Ungarn, 1915 címmel)

¦ Stückgold. Galerie Münsterberg, Basel, 1969. május – augusztus, katalógus: 51. (Sommer in Ungarn címmel)