121 legszebb magyar festmény
Szinyei Merse Pál (1845-1920) Majális, 1873
8

Szinyei Merse Pál (1845-1920)

Majális, 1873

Olaj, vászon, 127x162,5 cm
Jelezve jobbra lent: Szinyei Merse P. 1873

A Magyar Nemzeti Galéria tulajdona