64. aukció
Rudnay Gyula (1878-1957) Majális
167

Rudnay Gyula (1878-1957)

Majális

Olaj, vászon, 21x25,5 cm
Jelezve jobbra lent: Rudnay
Kikiáltási ár: 280 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft

Aukcionálva ¦ Auctioned:

¦ BÁV 35. árverés, 218. tétel

Proveniencia ¦ Provenance:

¦ korábban Völgyessy Ferenc gyűjteményében

Kiállítva ¦ Exhibited :

¦ Rudnay Gyula emlékkiállítása. Magyar Nemzeti Galéria, Budapest, 1969., katalógus: 123.