65. aukció (2020. december)
fe Lugossy László (1947- ) Majdnem végtelen a végtelen, 2013
28

fe Lugossy László (1947- )

Majdnem végtelen a végtelen, 2013

Akril, szilikonpaszta, szilikoncső, vászonapplikáció vászonon, 99,5x140 cm
Jelezve hátoldalon: feLugossy László Majdnem végtelen a végtelen 2013 feLL
Kikiáltási ár: 600 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 200 000 Ft