42. Aukció
Bukta Imre (1952-) Majorudvar I., 1974
144

Bukta Imre (1952-)

Majorudvar I., 1974

Olaj, vászon, 62,5x50 cm
Jelezve hátoldalon: Bukta Imre 1974
Kikiáltási ár: 360 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft

Aukcionálva:
•Abigail Galéria, 31. árverés, 138. tétel