29. aukció
Brodszky Sándor (1819-1901) Májusi erdő
151

Brodszky Sándor (1819-1901)

Májusi erdő

Olaj, vászon, 30,5x22 cm
Jelezve jobbra lent: Brodszky S, Jelezve hátoldalon: Brodszky Sándor Budapest VI. Izabella u. 4/b Májusban, Hagyatéki pecsét
Kikiáltási ár: 380 000 Ft