14. aukció
Börtsök Samu (1881-1931) Májusi kert
148

Börtsök Samu (1881-1931)

Májusi kert

Olaj, vászon, 75x60 cm
Jelezve balra lent: Börtsök
Kikiáltási ár: 280 000 Ft