70. Őszi Aukció
Balázs János (1905-1977) Makkszüret
180

Balázs János (1905-1977)

Makkszüret

Olaj, vászon, 68,5 x 77,5 cm
Jelezve jobbra lent: BJános
Kikiáltási ár: 850 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 2 000 000 Ft

137

Balázs János (1905-1977)

Közmondás

Kikiáltási ár: 280 000 Ft
141

Balázs János (1905-1977)

Madarak

Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft