20. aukció
Edvi-Illés Aladár (1870-1958) Malom a tóparton, 1895
182

Edvi-Illés Aladár (1870-1958)

Malom a tóparton, 1895

Olaj, vászon kartonon, 27x45 cm
Jelezve balra lent: E. Illés A. 1895 (Rad)
Kikiáltási ár: 160 000 Ft

Aukcionálva: BÁV 38. aukció, 54. tétel (Falusi táj címen)