23. aukció
Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955) Malomrészlet, 1924
55

Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955)

Malomrészlet, 1924

Olaj, vászon, 53x40 cm
Jelezve balra lent: Perlrott
Kikiáltási ár: 1 400 000 Ft