42. Aukció
Rippl-Rónai József (1861-1927) Mammutszőlő és nagy rózsák, 1906 előtt
148

Rippl-Rónai József (1861-1927)

Mammutszőlő és nagy rózsák, 1906 előtt

Olaj, karton, 49x47,5 cm
Jelezve jobbra fent: Rónai
Kikiáltási ár: 4 200 000 Ft
Becsérték: 6 000 000 - 9 000 000 Ft

Oeuvre-jegyzék: MKCS-C-I-36/2268.
•Genthon István tervezett Rippl-Rónai József életmű-katalógusa.

•egykor Berger Leó tulajdonában (1906)

•Rippl-Rónai József kiállítása.
Könyves Kálmán