7. aukció
Telepy Károly (1828-1906) Mandolinos hölgy
107

Telepy Károly (1828-1906)

Mandolinos hölgy

Akvarell, papír, 34x25 cm
Jelezve jobbra lent: Telepy Károly
Kikiáltási ár: 300 000 Ft