62. aukció
Kádár Géza (1878-1952) Máramarosi havasok
6

Kádár Géza (1878-1952)

Máramarosi havasok

Olaj, vászon, kartonon, 30x34 cm
Jelezve balra lent: NB Kádár Géza
Kikiáltási ár: 450 000 Ft
Becsérték: 700 000 - 1 000 000 Ft

63

Kádár Géza (1878-1952)

Nyár Nagybányán, 1927

Kikiáltási ár: 2 800 000 Ft
155

Kádár Géza (1878-1952)

Gesztenyefa virágzás, 1925

Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft